Karrier (Előmeneteli lehetőségek)

Chcete u nás pracovať?

Čaká na vás profesionálne uplatnenie a perspektívna budúcnosť v realitnom biznise a zistíte, ako chutí úspech.

Pomáhajte ľuďom nájsť vysnívaný domov a staňte sa súčasťou ich najväčších životných zmien. Premeňte svoju prácu na príležitosť na osobnostný a profesionálny rast. Máme pre vás tieto zaujímavé pracovné ponuky: 

 • Realitný maklér

  Hľadáme nových realitných maklérov.

  Náplňou práce je aktívne vyhľadávanie a spracovávanie realitnej agendy, realizácia obchodu s klientami (kúpa, predaj a výkup nehnuteľností), obhliadky nehnuteľností, poskytovanie alebo sprostredkovanie právneho a ekonomického poradenstva v oblastí realít a príprava dokumentácie na realizáciu obchodu.

  Keďže vašou hlavnou pracovnou náplňou bude komunikácia s klientami, silné komunikačné schopnosti, obchodnícky duch a príjemné vystupovanie sú priam nutnosťou. 

  Predchádzajúca prax v realitnom biznise alebo príslušné vzdelanie sú určite nespornou výhodou, ale nie sú nevyhnutné. Oveľa dôležitejšia je chuť pracovať a osobnostné predpoklady. Mali by ste vedieť flexibilne reagovať aj na nepredvídateľné situácie a spokojnosť klientov by mala byť pre vás prvoradá. 

  Naši realitní makléri musia mať silné morálne zásady a vyznačovať sa spoľahlivosťou, empatiou, zodpovednosťou a lojálnosťou. Pracujeme ako tím a medzi seba prijímame iba spoľahlivých tímových hráčov, ktorí síce vedia pracovať aj samostatne, ale dokážu sa harmonicky zladiť s celkom. 

  Ponúkame vám zázemie prestížnej kancelárie, v ktorom môžete neustále napredovať a zaujímavé finančné ohodnotenie aj vďaka tomu, že robíme výkup nehnuteľností.

  Ponúkame prácu na živnosť, aj na trvalý pracovný pomer. Sami si tak môžete vybrať formu spolupráce, ktorá vám viac vyhovuje. Tí najšikovnejší u nás môžu získať veľmi atraktívne odmeny.

  Ak ste sa vo vyššie uvedených riadkoch našli, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Ak nás zaujmete, budeme vás kontaktovať.

  Jelenlegi szabad álláshelyekInformácie o aktuálnych voľných pracovných pozíciách Vám poskytne administratívny manažér - Mgr. Mirka Hanuliaková, +421 908 969 917, recruiting@realityalpia.sk
 • Vedúci kancelárie

  Hľadáme vedúcich pobočiek našej realitnej kancelárie do miest, v ktorých ešte nemáme zastúpenie.

  Napĺňou práce je celá personálna agenda zverenej pobočky, teda: vyhľadávanie nových kolegov, vedenie a manažovanie zamestnancov, ich kontrola a motivácia. Udržiavanie kvality práce a výkonnosti na pobočke, školenia, finančné riadenie pobočky a práca so zmluvami. Súčasťou práce je aj vyhľadávanie vhodných miest na prezentáciu realitnej kancelárie a rôzne marketingové aktivity v oblasti, ktorú má pobočka na starosti.

  Po prijatí na túto pracovnú pozíciu vás zaškolíme v existujúcich pobočkách a pomôžeme zostaviť tím ľudí, ktorí budú pracovať pod vašim vedením. Preto hľadáme šikovných a priebojných ľudí, ktorým nechýba odvaha, patričná dávka asertivity, vynaliezavosť a najmä zručné komunikačné schopnosti. 

  Vedúci našich pobočiek musia mať silné morálne zásady a vyznačovať sa spoľahlivosťou, empatiou, zodpovednosťou a lojálnosťou. Mali by si vedieť vybudovať u ľudí prirodzený rešpekt. Pracujeme ako tím a medzi seba prijímame iba spoľahlivých tímových hráčov, ktorí síce vedia pracovať aj samostatne, ale dokážu sa harmonicky zladiť s celkom. 

  Ponúkame vám zázemie renomovanej siete realitných kancelárií, v ktorom môžete neustále napredovať, motivujúce finančné ohodnotenie a prestíž lukratívnej pracovnej pozície.

  Ak ste sa vo vyššie uvedených riadkoch našli, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Ak nás zaujmete, budeme vás kontaktovať. Ďalšie podrobnosti o pracovnom mieste sa dozviete na pohovore. 

  Jelenlegi szabad álláshelyekInformácie o aktuálnych voľných pracovných pozíciách Vám poskytne administratívny manažér - Mgr. Mirka Hanuliaková, +421 908 969 917, recruiting@realityalpia.sk
Érdeklődése a munka iránt
Az Ön adatai
Legmagasabb iskolai végzettség
A személyes adatok védelméről szóló törvény értelmében hozzájárulásomat adom személyes adataim (név, vezetéknév, beosztás, telefon, e-mail, születési év) az üzemeltető információs rendszerében, az ALPIA Ingatlanügynökségben történő feldolgozásához. A hozzájárulás határozatlan időre szól és az állásajánlatra való jelentkezés feldolgozásához szükséges.