Rólunk

RELITY ALPIA - ALPIA INGATLANIRODA - AZ INGATLANOKBAN OTTHON VAGYUNK

Od roku 1996 úspešne pôsobíme na realitnom trhu, kde sa chyby neodpúšťajú. Viac ako 20-ročná stabilita Reality Alpia a obrovské množstvo zrealizovaných projektov sú zárukou našej bezúhonnosti. Z rodinnej firmy so sídlom v Martine sme sa rozrástli na realitnú kanceláriu s 23 pobočkami po celom Slovensku. Stále expandujeme, s ambíciou pôsobiť vo všetkých slovenských mestách nad 40 000 obyvateľov.

Sme slovenská spoločnosť. Nie sme však franchise ani zahraničná sieť. Vo väčšine realitných kancelárií sú makléri osamelými bežcami, pracujú sami za seba a kancelária ich iba zastrešuje. V Reality Alpia maklérov zamestnávame a našimi zamestnancami sú v priemere 8 - 13 rokov, čo svedčí o našej profesionalite. 

Všetci tvoríme jeden zohratý tím a spoločne hľadáme váš domov. Venujeme sa sprostredkovaniu predaja a kúpy nehnuteľností, ale aj výkupu nehnuteľností za seriózne ceny. Púšťame sa aj do dlhodobých, zložitejších developerských projektov. 

Máme vlastný, moderný realitný systém, ktorý sa neustále vyvíja a preto držíme krok s premenlivými požiadavkami a potrebami trhu. Sledujeme legislatívne zmeny a vieme na ne flexibilne reagovať. Spolupracujeme s právnikmi, katastrom nehnuteľností a vieme pre vás zabezpečiť široké portfólio realitných, finančných a poradenských služieb. 

Az Ön megbízható útmutatója az ingatlanok világában.

Ústredie, alebo Centrála